Malé dělící přepážky

Stále více provozovatelů a řidičů motorových vozidel začíná dbát na bezpečnost posádky z hlediska přepravovaného nákladu, ať se již jedná o podnikatele, využívajícího osobní nebo lehký užitkový automobil k přepravě nákladu, rodinu s dětmi vyžadující bezpečné oddělení posádky od zavazadel při cestě na víkend až po majitele domácích miláčků, kteří občas umí znepříjemnit cestu celé posádce.

Z tohoto důvodu společnost MTX vyvinula a schválila (podle zákona 56/2001 Sb., číslo schválení 3309) k provozu systém dělících přepážek do vozů kategorie M1 a N1, bezpečně oddělující posádku od přepravovaného nákladu. Bariérové zkoušky provedené v akreditované zkušebně ověřily pevnost kotevních bodů i zvolených materiálů.

Tyto výrobky jsou vyráběny jak hromadně přímo pro výrobce automobilů ( celá modelová řada Škoda Auto a.s. ) a k dostání v dealerské síti výrobce, tak pro některé běžné typy vozů k dodání zásilkovou službou, ale i individuálně do jakéhokoliv automobilu zákazníka. Ani u těchto, na přání vyráběných přepážek, nepřesáhne běžná cena do osobního automobilu částku 3 000,- Kč + DPH včetně montáže.

Konstrukce je uzpůsobena k jednoduché manipulaci uživatelem, kdy opakované nasazení do vozu nezabere více než několik sekund a nevyžaduje žádné nářadí.

V případě přání zákazníka je zavazadlový prostor dále upravován pro snadnou údržbu ( od vyjímatelné textilní vložky až po obložení Al plechem u dodávkových automobilů), kotvení zboží úvazovými oky nebo dalším členěním podle přání.