Renovace veteránů

Dlouholeté zkušenosti s výrobou speciálních a sportovních vozů nyní společnost MTX využívá i k renovaci veteránů a to nejen vozů, které byly vyrobeny za více než 40 let existence společnosti, ale i vozy jiných výrobců. 
Od první vyrobené formule až po Cabrio úpravy vozů Škoda, je k dispozici plný sortiment náhradních dílů.

formule MTX 1-01


První sériově vyrobená formule MTX 1-01 (formule škoda) výrobní číslo 001, r.v. 1971 po renovaci nyní opět v majetku MTX

Felicia TS

Felicia TS – kompletní rekonstrukce a úpravy podle přání zákazníka

Škoda 110R


Škoda 110R s motorem typ 720 OHC /1500ccm/ jediný vůz v ČR s tímto motorem zapsaným v TP vozu. Sloužil jako první dálniční stíhací vůz u Veřejné Bezpečnosti.

Škoda 130RS

Škoda 130RS – toto vozidlo v roce 1979 s posádkou Blahna – Schovánek vyhrálo rallye Acropolis. Renovace byla provedena výhradně dle dobové dokumentace. Na své první akci, Škoda sraz – Na Konopáči, získala tato 130-ka cenu za nejkrásnější vozidlo. Auto bylo přivezeno po těžké havárii. Po rozebrání zbytků a následném opískování začala mravenčí práce se skládáním, opravováním a vyměňováním poškozených částí karoserie. Nejtěžší částí této renovace bylo shánění originálních dílů. Následovalo úplné složení vozu, aby se v zápětí mohlo opět rozebrat a provézt několika týdenní lakování všech jeho částí. Po konečném složení, naladění podvozku a motoru bylo vozidlo po více než roce práce připraveno k předání zákazníkovi. A výsledek sami vidíte….. po roce jsme vytvořili naprostý unikát.

Pokud i Vy chcete mít doma nějaký unikát, který vznikne v rukách profesionálů, tak neváhejte a navštivte nás.

Vše s Vámi probereme, poradíme, zkalkulujeme a rádi vyrobíme.