Ochrany podvozku

Velmi kvalitní kryty podvozků a ramen užitkových čtyřkolek a terénních automobilů chránící před poškozením od nárazu, padlých kmenů, pařezů a větví od společnosti MTX.

Mnoho uživatelů automobilů ( včetně off a all roadů ) a majitelů čtyřkolek je provozuje i mimo zpevněné komunikace na polních cestách a ve volném terénu.

Vzhledem k tomu, že většina těchto vozidel nebyla k podobnému užívání určena ( a nebo pouze částečně ) dochází často k různým mechanickým poškozením podvozku, motoru a dalších častí vozidla. Případná oprava mnohdy vyžaduje vysoké částky a právě z tohoto důvodu firma MTX nabízí širokou škálu různých ochran podvozku, zavěšení, výfuku a dalších částí automobilu.
Na některé typy vozů nabízí společnost již hotové výrobky, na ostatní vozy jsou díly vyráběny na zakázku přímo dle přání zákazníka.

Kryty značky MTX jsou všechny vytvořeny a vyráběny se stejným důrazem na funkčnost, kvalitu a snadnost. Konstrukce ochran byla ověřena na vozidlech Land Rover Defender speciálních jednotek Armády ČR. U čtyřkolek poskytují komplexní ochranu motoru, rámu, ramen, poloos a manžet a to jak zespoda, tak ze stran. U terénních automobilů chrání spodní části chladiče a motoru, spojovací tyč řízení, přední diferenciál, přídavnou převodovku, zadní diferenciál a také palivovou nádrž.

Jednotlivé díly jsou vyrobeny převážně z duralového plechu ( AlMg3) tloušťky 4-6 mm.

Vyrobeno včetně všech potřebných otvorů pro snadný přístup k servisním místům při výměnách olejů a pravidelné údržbě na spodku čtyřkolky a terénního automobilu bez demontáže krytů. Každý jednotlivý kryt je tryskán do matového odstínu a je přesně obroben pro snadnou a bezproblémovou montáž. Žádné vrtání ani jiné úpravy nejsou třeba! Sady jsou dodávány včetně upevňovacího materiálu.